Ministerstvo dopravy České republiky Ministerstvo vnitra České republiky Ředitelství silnic a dálnic České republiky
Aktuální mapa dopravní situace
Silniční okruh kolem Prahy
Hlavní strana > Registrace

Registrace

Vyplněním následujcího formuláře dojde k zaregistrování nového uživatele.
*
*
*
*
*
* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
Help Chci se stát dopravním zpravodajem
Help Chci dostávat informace o novinkách portálu
Zkontrolujte prosím správnost zápisu uvedeného přihlašovacího emailu a jeho funkčnost. Na tuto adresu zašleme potvrzení o Vaší registraci.
Další krok
Potvrzením Registrace (tlačítko Dokončit registraci) dává uživatel souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů ve prospěch pro ŘSD ČR, které je správcem a provozovatelem portálu www.dopravniinfo.cz, provozovatelem Národního dopravního informačního centra a dílčích systémů a aplikací Jednotného systému dopravních informací pro ČR (v souladu s §124 odst. 3 zákona č. 361/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 3/2007 Sb. o celostátním dopravním informačním systému).

ŘSD ČR v postavení správce těchto osobních registračních údajů se zavazuje, že informace, které o sobě uživatel při vytvořen svého uživatelského účtu uvedl, neposkytne žádným způsobem třetí osobě. Účelem zpracování osobních údajů uživatelů, kteří provedli registraci, je výhradně zajištění a poskytování vybraných služeb na www.dopravniinfo.cz v rámci Jednotného systému dopravních informací pro ČR.